Dewizą naszego działania jest przede wszystkimi profesjonalizm. Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Rozumiemy obecne i przyszłe oczekiwania naszych zleceniodawców elastycznie dostosowując się do zmian zachodzących w gospodarce. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania wykorzystując najnowocześniejsze technologie branży spedycyjnej.

Wdrażając Zintegrowany System Zarządzania opieramy się na normach: PN-EN-ISO 9001:2009 i PN-N-19001:2006, które obejmują wszystkie procesy zachodzące w naszej organizacji. Każde zlecenie realizujemy z najwyższym zaangażowaniem. Wysoki standard połączony z zastosowaniem indywidualnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb sprawia, że cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych zleceniodawców.

Czynimy wszelkie starania, aby to niezwykle cenne zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni nigdy nie zostało podważone. W roku 2010 znaleźliśmy się w elitarnym gronie Diamentów Forbsa. W ten szczególny sposób wyróżniono naszą wiarygodność oraz rzetelność. Jednak prawdziwym potwierdzeniem niezawodności działania są klienci zadowoleni z naszych usług i tylko to jest dla nas prawdziwą miarą sukcesu.

Polsin Overseas Shipping...

Profesjonalna Obsługa Spedycyjna... po prostu.

 

Spedycja Morska

łączymy dostępne ośrodki światowego handlu i przemysłu.

 

Transport Lądowy

bezpieczeństwo, pewność i terminowość dostaw

 

Agencja Celna

kompleksowe świadczenie usług agencji celnej

 

Dokumenty

niezbędne dokumenty w trakcje współpracy z Polsin Overseas
Shipping Ltd

Ważne informacje
? Jesteśmy członkiem i założycielem Polskiej Izby Spedycji i Logistyki - pobierz .PDF
? Posiadamy ubezpieczenie OC Spedytora - pobierz .PDF
? Pracujemy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne 2010 - pobierz .PDF
? Świadectwo AEO - pobierz .PDF