Polsin Overseas Shipping Ltd. Sp z o.o.

Od 1993 roku dysponujemy własną agencją celną, co usprawnia proces realizacji zleceń spedycyjnych. Biuro główne znajduje się w Sopocie, posiadamy zaś delegatury w Gdańsku, Gdyni oraz w Szczecinie.

Specjalizujemy się w spedycji morskiej obsługując wszelkiego rodzaju ładunki kontenerowe, konwencjonalne, drobnicowe, płynne oraz całostatkowe. Naszą domeną jest obsługa ładunków chemicznych neutralnych i niebezpiecznych. Współpracujemy z największymi firmami chemicznymi oraz produkcyjnymi w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców w celu kompleksowego wykonania dostaw door – door, realizujemy operacje portowo – morskie uzupełniane również o spedycję drogową i kolejową. Zakres terytorialny świadczonych przez nas usług spedycyjnych jest praktycznie nieograniczony. Organizujemy dostawy zarówno eksportowe, importowe oraz tranzytowe ze wszystkich portów świata, a także miejsc od nich oddalonych. Wieloletnia współpraca z największymi armatorami jest gwarancją bezpieczeństwa i pewności dostaw oraz pełnej kontroli nad powierzonymi ładunkami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Pracownicy

Nasi pracownicy to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy proponują nowoczesne rozwiązania, aby zadowolić najbardziej wymagających kontrahentów.

Większość z nich posiada certyfikat kompetencji zawodowych FIATA uznawany na całym świecie.

Jakość

Dewizą naszego działania jest przede wszystkimi profesjonalizm. Stałe podnoszenie kwalifikacji oraz wieloletnie doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Rozumiemy obecne i przyszłe oczekiwania naszych zleceniodawców elastycznie dostosowując się do zmian zachodzących w gospodarce. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania wykorzystując najnowocześniejsze technologie branży spedycyjnej. Każde zlecenie realizujemy z najwyższym zaangażowaniem. Wysoki standard połączony z zastosowaniem indywidualnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb sprawia, że cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych zleceniodawców. Czynimy wszelkie starania, aby to niezwykle cenne zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni nigdy nie zostało podważone. Jednak prawdziwym potwierdzeniem niezawodności działania są klienci zadowoleni z naszych usług i tylko to jest dla nas prawdziwą miarą sukcesu.

Formularz kontaktowy